Kreatív
Concept Copywriter

A Progressive-ben kimagasló szaktudású, lelkes csapat és változatos, szakterületeken átívelő feladatok várnak. Ha szereted a jól működő rendszereket, az inspiráló környezetet és úgy érzed, hogy téged is hajt a kíváncsiság, itt helyed!

Csatlakozz hozzánk

  • Ha szóviccek helyett koncepciók pattannak ki a fejedből
  • Ha az ötleteid nemcsak szerinted működnek, hanem az ügyfelek szerint is
  • Ha eszközök helyett integrált kampányokban gondolkozol

Feladatok

  • Koncepciók kitalálása és megírása
  • Aktív részvétel az ötleteléseken
  • Az ötleteid gondozása a megvalósításig
  • Forgatások és stúdiómunka felügyelete
  • Díjnyertes munkák készítése
  • Kreatív kollégák inspirálása

Elvárások

  • Legalább 5 év reklámügynökségi tapasztalat
  • Kifogástalan helyesírás
  • Aktív angolnyelv-tudás
  • Profi csapatjáték
  • Ötletek, lendület
  • Tehetség és ambíció

Mit kínálunk

  • Díjnyertes márkákat
  • Inspiratív környezetet
  • Stabilitást és versenyképes fizetést
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget
  • Egyedülálló motivációs rendszert
  • Érdekes arcokat a csapatban
  • Napfényes belvárosi irodát terasszal

Ft
Kérjük, csak számokat használj.

Köszönjük, hogy jelentkeztél!

Sikeresen jelentkeztél az alábbi pozícióba: Concept Copywriter.
A kiválasztási folyamat következő lépése egy személyes interjú, amelyről a bejutott jelölteket telefonon értesítjük.

Bezárás