Senior Copywriter

Ha szóviccek helyett koncepciók pattannak ki a fejedből, ha az ötleteid nemcsak szerinted működnek, hanem az ügyfelek szerint is, ha eszközök helyett integrált kampányokban gondolkozol, itt a helyed!

Kik vagyunk?

  • A Progressive 18 éve sikeresen működő integrált reklámügynökség hazai és nemzetközi ügyfelekkel.

Hogyan dolgozunk?

  • 10+ fős kreatív csapatban, ide keresünk egy tapasztalt és sokoldalú szövegírót
  • Párhuzamosan több márkán, így hosszú távon is változatos lesz a munkád
  • Kíváncsian, rugalmasan, egymást inspirálva

Miben számítunk rád?

  • Koncepcióalkotás
  • Díjnyertes kreatív kampányok kitalálása és megvalósítása
  • Forgatások és stúdiómunka felügyelete
  • A kreatív kollégák inspirálása

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • Legalább 5 év reklámügynökségi tapasztalatot
  • Kifogástalan helyesírást
  • Aktív angolnyelv-tudást
  • Profi csapatjátékot
  • Ötleteket és ambíciót

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Díjnyertes márkákat
  • Izgalmas feladatokat
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget
  • Egyedülálló motivációs rendszert
  • Érdekes arcokat a csapatban
  • Belvárosi, kutyabarát irodát terasszal
  • Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, írj Zsoltnak, a Kreatív csapat vezetőjének, vagy hívd fel: +36 30 296 53 60

Ft
Kérjük, csak számokat használj.
A hozzájárulás elfogadása kötelező!

KÖSZÖNJÜK A JELENTKEZÉST!

Sikeresen jelentkeztél az alábbi pozícióba: Senior Copywriter.
Mivel kíváncsiak vagyunk a leendő munkatársainkra, a kiválasztási folyamat következő lépése egy személyes interjú lesz, amelyről a bejutott jelölteket telefonon értesítjük.

Bezárás