Integrált senior account manager

A Progressive-ben kimagasló szaktudású, lelkes csapat és változatos, szakterületeken átívelő feladatok várnak. Ha szereted a jól működő rendszereket, az inspiráló környezetet és úgy érzed, hogy téged is hajt a kíváncsiság, itt helyed!

Csatlakozz hozzánk

  • Mi a PROGRESSIVE vagyunk, egy 19 éve sikeresen működő, full service, integrált ügynökség hazai és nemzetközi ügyfelekkel. Kommunikációs stratégiákat alkotunk, kreatív koncepciókat tervezünk és fejlesztünk.

Feladatok

  • • Kreatív tervezések, promóciók, kisebb és közepes kampányok koordinálása, árajánlatok és timingok összeállítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, pontos, precíz kommunikáció.
  • Tenderanyagok összeállítása, ügyfélprezentációkon történő részvétel.
  • Munkafolyamatok szervezése csapaton belül és kívül, kapacitástervezés, priorizálás.
  • Rendszeres státusz a vezetőddel, a költségvetések folyamatos figyelése és kontrollálása.
  • Prezentációk, elemzések, dokumentációk készítése.
  • A projektek szakmai felügyelete, a saját minőségbiztosítási rendszerünk működtetése.

Elvárások

  • • A szakmádért rajongó, kíváncsi, nyitott és problémamegoldó személyiség vagy, akire bátran rábízhatjuk a legjobb ügyfeleinket és projektjeinket.
  • • Nem ijedsz meg a felelősségtől, sőt kifejezetten kedveled, ha önállóságot kapsz a projektjeid terén.
  • • Legalább 3 éves ügynökségi vagy ügyféloldali tapasztalattal és igazolható referenciákkal rendelkezel.
  • • Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalatod van.
  • • Érthetően, világosan kommunikálsz, agilis vagy és megoldásra törekszel.
  • • Párhuzamosan több projektet is képes vagy kézben tartani.
  • • Szeretnél fejlődni és tanulni.
  • • Aktív angol nyelvtudással rendelkezel.
  • • Megtalálod az egyensúlyt a márka értékei, az ügyfél kérései és a megvalósítási lehetőségek között.

Mit kínálunk

  • • A te helyed az integrált kommunikációs csapatban lesz.
  • • Több ügyfelen és márkán dolgozhatsz kisebb feladatoktól kezdve a bonyolultabb integrált kampányokig.
  • • Minden projektre csapatokat állítunk fel a feladatnak megfelelően a különböző divíziókból.
  • • Részletes onboarding folyamat keretében ismerhetsz meg minket, a működésünket, ügyfeleinket és az izgalmas projekteket.

Ft
Kérjük, csak számokat használj.
A hozzájárulás elfogadása kötelező!

KÖSZÖNJÜK A JELENTKEZÉST!

Sikeresen jelentkeztél az alábbi pozícióba: Integrált senior account manager.
Mivel kíváncsiak vagyunk a leendő munkatársainkra, a kiválasztási folyamat következő lépése egy személyes interjú lesz, amelyről a bejutott jelölteket telefonon értesítjük.

Bezárás