Karrier

SENIOR COPYWRITER

Egy forgatókönyvíróba oltott ötletmágus vagy? Szóviccek helyett koncepciók pattannak ki a fejedből, és mesterien használod a magyar nyelvet? Egyszerre látod a fát és az erdőt, tudsz összefüggésekben és integrált kampányokban gondolkodni? Érdekel, amit még nem értesz, és amihez értesz, szívesen helyezed új összefüggésekbe? Ha ez mind igaz rád, akkor te vagy a mi emberünk! Mi a Progressive vagyunk, egy 23 éve működő integrált, full service reklámügynökség hazai és nemzetközi ügyfelekkel.

HOGYAN DOLGOZUNK?

  • 20 fős kreatív csapatban, ide keresünk egy tapasztalt és sokoldalú szövegírót
  • Párhuzamosan több márkán, így hosszú távon is változatos lesz a munkád
  • Rugalmasan, hatékonyan, egymást inspirálva

MIBEN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • Koncepcióalkotás
  • Kreatív kampányok kitalálása és megvalósítása
  • Social média tartalmak írása
  • Forgatások és stúdiómunka felügyelete
  • A kreatív kollégák inspirálása

MIT VÁRUNK EL TŐLED

  • Legalább 5 év reklámügynökségi tapasztalatot
  • Aktív angolnyelv-tudást
  • Profi csapatjátékot
  • Ötleteket és ambíciót

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Izgalmas feladatokat
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget
  • Egyedülálló motivációs rendszert
  • Érdekes arcokat a csapatban

Kérdésed van?

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, hívd bátran Zsoltot, a kreatív csapat vezetőjét (+36 30 296 53 60), vagy írj neki emailt (zsolt.baranyai@progressive.hu)!

Váltanál?