Karrier

TRAFFIC MANAGER

Kreatívnak kocka vagy, kockának kreatív? Megvan az álommunkád: gyere hozzánk Traffic managernek!

Mi lesz a feladatod?

A 12 főből álló belső kreatív csapathoz és külsős tervezőkhöz kerülő feladatok elosztása és ütemezése

Az account kollégáktól érkező briefek ellenőrzése

Az elkészült kreatív anyagok tartalmi ellenőrzése

A projekt timingok kialakítása közösen az account kollégákkal

A kreatív csapat idő-managementje, folyamatos terhelés-elosztás

Hogyan dolgozunk?

Szeretünk strukturáltan dolgozni, munkánkat saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünk segíti, ebben fogod Te is kezelni a feladatokat

Sokféle reklámos és design feladat van nálunk, tervezünk kampányt, TVC-t, social kommunikációt, virtuális stúdiót, arculatot, standot, színpadot, csomagolást és weboldalt is

Rád bízzuk, hogy otthonról, vagy az irodából dolgoznál

Mit várunk Tőled?

Empátia

4 év ügynökségi tapasztalat traffic, vagy account pozícióban

Szeresd rendszerezni a feladatokat

Ismerd a standard ügynökségi feladatokat és folyamatokat (mi mennyi tervezési idő és azt milyen lépésekben oldjuk meg)

Mit kínálunk?

Pozitív változást

Stabilitást

Tapasztalt tervezőkből álló, felkészült kreatív csapatot

Proaktív account kollégákat, akikkel jó végigvinni a projekteket

Tervezhető karriert

Tetőteraszos irodánk a Széll Kálmán térnél van

Milyen márkákon dolgozunk?

Oreo, Milka, Belvita, Blanc, Budapest Airport, Cetebe, Mizo, Graphisoft, Maggi, Negro, Sensodyne, CIB Bank, Reál, Ericsson, Dr.Oetker Vitalis, Affidea, Kulcs Patikák, Provident, Knorr-Bremse, BAT, Epson

Kérdésed van?

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, hívd bátran Zsoltot, a kreatív csapat vezetőjét (+36 30 296 53 60), vagy írj neki emailt (zsolt.baranyai@progressive.hu).

Írj nekünk